[ورزش و مسافرت] - [تلسکوپ]

کوسه تلفن نیتروژن تلسکوپ دوربین دوچشمی ضد آب با قدرت بالا دوربین دوچشمی با کیفیت بالا سقف 8x42 کنسرت راست

کوسه تلفن نیتروژن تلسکوپ دوربین دوچشمی ضد آب با قدرت بالا دوربین دوچشمی با کیفیت بالا سقف 8x42 کنسرت راست
شناسه: 20740000030
قیمت 47.73$
فروخته شده / باقی می ماند 7/99
کارخانه کارخانه لینک خروجی مستقیم

آیا مراکز همان پاراگراف:

این

زمان به بازار:

بهار 2013

نام تجاری:

سیکا / یا سیکا

مورد:

نظامی استاندارد ضد آب 8X42

محدوده قیمت:

201-500 یوان

منبع:

چین

وزن:

630 گرم

نوع زیر ذره بین:

بزرگنمایی ثابت

بالاترین تقسیم عددی بر مضرب:

5 بار (شامل) 10 بار (شامل)

سبک:

دوربین دوچشمی

استفاده از:

دستی

ویژگی ها:

نیتروژن ضد آب

طبقه بندی رنگ:

8X42 پایدار راحت (میدان بیشتری از مشاهده) 10x42 چالش نوع با قدرت بالا با کیفیت بالا

فراتر از یک کوسه است تلسکوپ، یک لاستیک پایان پوشش توسعه با استفاده از ویژگی های ساده متن ظاهر قوس الکتریکی، استفاده از سیستم های نوری پیچیده تر و شیشه های نوری حرفه ای تر.

42 نام تجاری کالیبر به دیدار آینه سقف نیتروژن پهنای باند ضد آب فیلم سبز، یک منشور BAK4 سه شرط، قیمت می تواند پاراگراف دوم، مزه خوش آمدید، کنتراست، کارخانه کوسه ارزشمند چهار شهرت تلسکوپ پیدا کنید.

درک بهتر از:

1. من نمی تلسکوپ نام تجاری، انتخاب کنید که چه نام تجاری خوب است را نمی دانند؟

  • با توجه به تماس کمتری با مردم بر روی تلسکوپ، به طور کلی نمی دانم که با نام تجاری خوب است، این را به تعدادی از صنعت نام تجاری، نام رهبری، پدیده زندگی مشترک بدون ازدواج بسیار جدی است، به خصوص ظهور نام تجاری انگلستان است، هر فروشگاه نام تجاری خود را، و سپس پیدا کردن یک کارخانه کوچک نصب شده است، با کیفیت زمان قیمت های بالا.
  • سرزمین اصلی کارخانه تلسکوپ های معروف و بسیار نیست، یک جنبش پیروزی-راه کونمینگ نوری ابزار، شرکت، بهتر شناخته شده، راه شرکت برنده بیش از 90٪ محصولات برای صادرات، به دنبال کوسه نصب شده مارک کمتر از یک دوجین، سهم بازار سرزمین اصلی است نسبت بسیار کوچک است، در حالی که کوسه راه را به نفع خود با نام تجاری، کیفیت صادرات، قیمت کارخانه است.

2. من پارامترهای تلسکوپ را نمی دانم، را انتخاب کنید آرایش چند بار بهتر است؟

  • پل دوربین دوچشمی به آینه (لوله خمیده) و یک آینه سقف (راست)، آینه اصلی یا سقف، به دلیل ساختار جمع و جور آن، به دور از استفاده از قابلیت حمل آسان.
  • بسیاری از ده ها بار دوربین دوچشمی و یا حتی صد بار وجود دارد، پس از آن شما در نظر گرفته اند، کلبه، تهیه خالص به تعداد زیادی از پایگاه خط خریداران تازه کار لازم نیست با قدرت بالا روانی! به طور کلی موثر دست برگزار تقسیم عددی بر مضرب تلسکوپ از بیش از 12 بار، معمولا 7-10 زمان های مناسب، و نه زیاد، ناخوشی به تماشای عصبانیت سخن گفتن است استاندارد کاملا مجازی است. این است که چرا تلسکوپ استاندارد نظامی هفت بار، هشت بار تحت سلطه دلیل اصلی هستند.

3. با توجه به سوژو عقاب و کوسه

  • از یک کوسه تک نصب شده خالص به صادرات به بازار داخلی در سال 2009، ما شاهد قابلیت قیمت کوسه و کیفیت مزایای، و کارخانه شروع به همکاری، که آیا آن کم پایان C1 کوسه است، سری C2، و یا در پایان فراتر از آن، W1 سری ضد آب، بدون در نظر گرفتن بازار است که مشتریان نمرات بالا دریافت کرده اند، در بازار فعلی است به دور از هیچ نام، تلسکوپ نصب شده می تواند از نظر طرز کار مقایسه!، و مقرون به صرفه نوری قیمت کارخانه، کوسه نام تجاری دارای مزیت است.
  • در پایان سال 2012، ما سرمایه گذاری 150،000 هزینه و ساینده پیروزی-راه توسعه این محصول، با قیمت یک مزیت کیفیت روشن است. اسیکا · فراتر از یک آینه ضد آب، نیتروژن واقعی ضد آب، نیتروژن ضد آب است که برای زندگی از یک آینه است، بدیهی است است. بسیاری از به اصطلاح نیتروژن آینه ضد آب وجود دارد، نمی کند در واقع ضد آب، نمی تواند شنا تنها ما به خریداران را تشویق به انجام آزمایش آب، محصول واقعی معامله.
  • آب منبع از همه چیز، موجودات موجود است. فراتر از ظاهر آب الهام گرفته، آب معرفی مفهوم کلی بدن لاستیک غلاف ضد لرزش شامل لنز، چرخ تمرکز موج چرخش لیتر عنصر عینک یا قطرات جمع آوری شد، و نه تنها باعث بهبود ظاهر چنگال افزایش یافته است. علاوه بر این حلق آویز در یک درپوش لنز آینه مشابه ساخته شده اند، بسیاری از جزئیات مانند به خوبی طراحی شده است.
  • فراتر از مونتاژ لنز 18 با کیفیت بالا شیشه های نوری، آزاد از یک لنز رزین، اطمینان حاصل شود که بازتاب نور کم، در قطر بزرگتر در همان مقدار از نور، تصویر روشن تر و روشن است.
  • فراتر از راه عالی] حفظ برنده پیکربندی نوری در آینه پایان، منشور BAK4، FMC چند لایه پهن باند فیلم سبز و طرز کار خوب.