[فلز / محصولات] - [فولاد / محصولات] - [فولاد]

45 # بدون درز دقت

45 # بدون درز دقت
  • 45 # بدون درز دقت
کد محصول: 16670000001
قیمت واحد: قیمت قابل مذاکره
قیمت واحد: به ازای هر قطعه
حداقل سفارش:
سایر اطلاعات:
بازدید از فروشگاه من

کارخانه تولید 45 # دقت فولادی، بدون درز آستین اتصال برای کیفیت برتر و قیمت پایین، مشخصات تحویل به موقع: 16 # فولاد آستین اتصال قطر خارجی 24mm و قطر داخلی قطر خارجی 14.5mm 18 # فولاد آستین اتصال 27mm قطر داخلی 16.5mm 20 # فولاد آستین اتصال 29mm قطر خارجی قطر داخلی 18.5mm 22 # آستین اتصال قطر داخلی بتن کن 32mm قطر خارجی 20.5mm 25 # فولاد آستین اتصال 37mm به قطر خارجی قطر داخلی 23.5 28 # فولاد آستین اتصال قطر داخلی 41mm قطر خارجی 26.5mm 32 # تقویت آستین اتصال 47mm قطر خارجی قطر داخلی 30.5mm، مشخصات فوق را نمی توان توجه به نیاز مشتری، کارخانه 45 # دقت محصولات لوله فولادی بدون درز و تحمل دقت بالا کنترل + -0.05mm سفارشی، محصول 45 # دقت بدون درز، حالت کارخانه : نظارت بر کیفیت محصول و فولاد و گزارش بازرسی صادر شده است.

45 # بدون درز دقت

1، 45 # دقت و خوی بدون درز

45 # دقت لوله فولادی بدون درز فولاد کربن، عملکرد پردازش سرد و گرم است خوب است، خواص مکانیکی خوب و قیمت پایین، منبع گسترده ای، به طور گسترده ای استفاده می شود. بزرگترین ضعف آن سختی کم است، و نیاز به یک ابعاد نسبتا بزرگ مقطعی قطعه کار بالا باید استفاده شود.

فولادی، بدون درز 45 # دقت درجه حرارت رفع در A3 + (30 ~ 50) ℃، در عمل، حد بالایی است به طور کلی گرفته شده است. درجه حرارت رفع بالا به طوری که قطعه کار را می توان سریع تر گرم می شود، کاهش اکسیداسیون سطح، و می تواند بهره وری کار را بهبود بخشد. به عنوان همگن آستنیت قطعه کار، ما نیاز به زمان برگزاری کافی است. اگر واقعی ظرفیت کوره نصب شده است، مناسب خواهد بود برای تمدید زمان برگزاری. در غیر این صورت، ممکن است سختی کافی وجود دارد در اثر حرارت ناهموار ناشی از پدیده، اما گذشت زمان بسیار طولانی است همچنین به نظر می رسد دانه درشت، اکسیداسیون و decarbonization از مشکلات جدی موثر بر کیفیت رفع. ما اعتقاد داریم که به عنوان کوره نصب بیشتر از یک فرآیند اسناد از پیش تعیین شده، حرارت برگزاری زمان برای طولانی 1/5 است که.

از آنجا که سختی پذیری 45 # دقت فولادی، بدون درز پایین است، بنابراین سرعت سرد باید 10٪ محلول سالین قطعه کار بزرگ را به آب باشد، باید سختی، اما نه سرد را از طریق، اگر قطعه کار به طور کامل در آب نمک سرد، آن را ممکن است به قطعه کار ترک خوردگی، دلیل این است که زمانی که قطعه کار به حدود 180 ℃ سرد می شود، آستنیت به مارتنزیت ناشی از استرس سریع سازمانی ناشی از بیش از حد. بنابراین، هنگامی که سرعت خنک کننده به سخت شدن دمای هوای این منطقه قطعه کار، باید آن را به خنک کننده آهسته روش ها. از آنجا که درجه حرارت آب به سختی درک است، باید بر تجربه بستگی دارد عامل، لرزش آب زمانی که توقف قطعه کار، آب می تواند هوا سرد می شود (اگر خنک کننده روغن بهتر است.) علاوه بر این، کار باید به آب حرکت نمی کند باید استاتیک، باید مطابق با هندسه قطعه کار، به عنوان جنبش قانون محیط خنک کننده ثابت به همراه قطعه کار ثابت، و در نتیجه سختی ناهموار، استرس ترک ناهموار تغییر شکل قطعه کار، حتی ترک خوردگی.

شماره 45 فولاد سختی لوله پس از رفع قطعات با کیفیت باید HRC56 ~ 59، امکان برخی از بزرگ، کم اطلاعات عمومی برسد، اما نه کمتر از HRC48، در غیر این صورت، آن را نشان می دهد که قطعه کار به طور کامل بافت سخت حتی ممکن است رخ دهد sorbite فریت بافت های بدن، از جمله سازمان های معتدل، هنوز هم در ماتریس حفظ، کمتر از اهداف رفع.

45 معتدل فولاد پس از رفع، درجه حرارت است که معمولا 560 ~ 600 ℃، سختی است HRC22 ~ 34. از آنجا که هدف این است که فرو نشستن خواص مکانیکی، بنابراین محدوده سختی گسترده است، اما الزامات سختی نقاشی تنظیمات لازم را با رسم دمای تمپرینگ، به منظور اطمینان از سختی به عنوان برخی از قطعات شفت نیازمند مقاومت و سختی بالا بالا است؛ در حالی که برخی دنده، شفت با سوراخ کلید، چون پس از رفع بلکه برای تراش، قرار دادن پردازش ، سختی کمتر خواهد بود. در مورد معتدل زمان برگزاری، بسته به سختی و اندازه قطعه کار، در نظر ما، آن را در سختی بستگی دارد پس معتدل دمای تمپرینگ، معتدل کمی برای انجام با هم، اما باید آن را از طریق رفتن، به طور کلی معتدل قطعه کار مجموع مدت زمان بیش از یک ساعت. دقت فولادی، بدون درز کارخانه لوله در شاندونگ