[محصولات مرتبط] - [دیگر ساختمان / مواد دکوراسیون] - [دیگر ساختمان / مواد دکوراسیون]

تامین Huizhou به تولید فلزات خاکی کمیاب

تامین Huizhou به تولید فلزات خاکی کمیاب
  • تامین Huizhou به تولید فلزات خاکی کمیاب
کد محصول: 16200000001
قیمت واحد: قیمت قابل مذاکره
قیمت واحد: به ازای هر قطعه
حداقل سفارش:
سایر اطلاعات:
بازدید از فروشگاه من

HUIZHOU تولید فلز خاکی کمیاب - HUIZHOU بالا فلزی شرکت مواد، آموزشی ویبولیتین ، تضمین کیفیت، خوش آمدید به مذاکره مشاوره کسب و کار: 18933289429 محصولات هو اصلی: اهداف کندوپاش اسکاندیم اسکاندیم فلزی آلیاژ آلومینیوم از آلیاژهای فلزی ویژه فلزات خاکی کمیاب، اکسید اسکاندیم

خاکی کمیاب ، همچنین به عنوان عناصر خاکی کمیاب شناخته شده است، جدول تناوبی عناصر قومی Ⅲ معاون اسکاندیم، ایتریم و لانتانیدها کل از 17 نوع از عناصر شیمیایی جمعی. اسکاندیم و ایتریم و لانتانیدها به دلیل اغلب در سپرده همزیستی، و دارای یک مشابه خواص شیمیایی، آن است که در نظر گرفته عناصر خاکی کمیاب است.

نام آن پیداست عناصر خاکی کمیاب مختلف (به جز پرومتیوم) فراوانی در پوسته زمین بسیار زیاد است، که 25 فراوانی عنصر سریم در پوسته زمین قرار گرفت، حسابداری برای 0.0068٪ (مس نزدیک). با این حال، با توجه به خواص ژئوشیمیایی خود، خاکی کمیاب تعداد کمی از عناصر غنی به حدی است که می تواند از لحاظ اقتصادی استخراج شده است. این نام از عناصر خاکی نادر از عدم آن از اولین کشف انسان از مواد معدنی کمیاب زمین مشتق شده از معدن در روستای سوئد اینویت از گادولینیت استخراج بسیاری از نادر نام عنصر زمین که از این سرزمین گرفته شده است.

خاکی کمیاب به طور گسترده ای در زمینه های مختلف از جنبه های سنتی از صنایع دفاعی، متالورژی، ماشین آلات، نفت، مواد شیمیایی، شیشه، سرامیک، پارچه، چرم، کشاورزی و پرورش، تقریبا در همه جا در زندگی اجتماعی استفاده می شود، آنها به طرزی جادویی پنهان کردن چیزی در داخل .

به عنوان اصلاح شده برای اضافه کردن یک مقدار بسیار کمی از عناصر خاکی کمیاب در فولاد و فلزات غیر آهنی مواد اضافه خواهد شد قادر به بهبود قابل توجهی عملکرد، افزایش قدرت و مقاومت در برابر سایش از قابلیت های فولاد و مقاومت در برابر خوردگی. خاکی کمیاب