[قطعات و سیستمهای الکتریکی] - [سنسور] - [لودسل]


ZRN-100 سری فلومتر اولتراسونیک

ZRN-100 سری فلومتر اولتراسونیک
  • ZRN-100 سری فلومتر اولتراسونیک
کد محصول: 16050000001
قیمت واحد: قیمت قابل مذاکره
قیمت واحد: به ازای هر قطعه
حداقل سفارش:
سایر اطلاعات:
بازدید از فروشگاه من

I. بررسی اجمالی محصولات
ZRN-100 فلومتر التراسونیک بر اساس اولتراسونیک اصل حمل و نقل بار، استفاده از ولتاژ کم، چند پالس، پردازش سیگنال دیجیتال و خطا تکنولوژی اصلاح، اندازه گیری لوله پر از یک متر جریان مایع بسته شده است. استفاده او از پیشرفته دو متعادل فرستنده سیگنال دیفرانسیل و فن آوری گیرنده، محصولات بیشتر متناسب با سایت های صنعتی محیط زیست، راحت تر، دقیق تر اندازه گیری به طور گسترده ای در نفت، مواد شیمیایی، فولاد، متالورژی، برق، آب و فاضلاب استفاده می شود، و زمینه های دیگر جریان اندازه گیری آب و رسانه های مختلف مایع است. ZRN-100 سونوگرافی / حرارت سنج با دقت بالا، تکرار خوب، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری آسان و بسیاری از مزایای دیگر، سنسور دارای یک گیره در راحت است، نصب و راه اندازی فروشگاه های موجود، تعمیر و نگهداری، پلاگین، با دقت بالا و دقت فوق العاده لوله های بخش از مرحله استاندارد π لوله، میزبان از جمله سونوگرافی دستی متر است. فلومتر التراسونیک قابل حمل ، گیره در فلومتر التراسونیک ، پنل سوار شده و یکپارچه، در حالی که به شکل های مختلف خروجی از ارتباطات را انتخاب کنید. در سال های اخیر، می تواند چین و سوئیس و یک متر برای اندازه گیری کانال های باز، استنزاف، خندق ها، خروجی فاضلاب ZRN2000 فراصوتی سری را توسعه داده اند فلومتر ، فلومتر و مخزن سرریز با استفاده از اندازه گیری جریان آب در کانال باز طور عمده مورد استفاده برای اندازه گیری تصفیه خانه فاضلاب، فاضلاب چیز نرخ دهانه واحد، جریان فاضلاب شهرستان و کانال های آبیاری، و غیره بودند ..
دو، ZRN-100 سری سونوگرافی / سنسور حرارتی
1، گیره در فلومتر اولتراسونیک حمایت از سنسور (برای درجه حرارت متوسط ​​≤110 ° C)

سنسور تاریخ و گیره نوع استاندارد SI (مغناطیسی)
برای قطر DN15 ~ 100mm میرسیم
متوسط ​​استاندارد گیره نوع سنسور MI (مغناطیسی)
برای قطر DN50 ~ تا 700mm
LI سنسور گیره نوع استاندارد های بزرگ
برای DN300 قطر 6000mm ~

2، پلاگین فلومتر التراسونیک سنسور (ریخته گری ساینده، مقاوم در برابر دمای بالا و سنسور و سرامیک درجه حرارت -40 ° C ~ 160 ° C؛ مواد: فولاد زنگ نزن 316)

درج نوع B (DIP)
نصب و راه اندازی ≥500mm فضای
درج C-نوع (پرمافراست)
مناسب برای نصب و راه اندازی کوچک ≥360mm فضای
قرار دادن نوع B (سیمان خط لوله تنها)
نصب و راه اندازی ≥700mm فضای

3، سنسور مرحله π لوله استاندارد (DN10mm-DN40mm)

4، سنسور بخش لوله های استاندارد (DN50mm-DN1000mm)

5، تکنولوژی سنسور جدول پارامتر

نوع گیره در پلاگین در لوله های مرحله
پروژه
نوع مایع آب، آب، فاضلاب، اسید، الکل، آبجو، روغن و دیگر واحد همگن پایدار مایع انتقال انرژی مافوق صوت
کدورت سیالات ≤10000ppm و حباب های کوچک محتوای
سرعت سیال 0.01 ~ 32M ± / S
درجه حرارت سیالات ≤110° مقاوم در برابر دمای بالا سنسور سرامیکی قابل اجرا -40 ° C ~ 160 ° C
فشار مایع بدون اعمال فشار بر ≤2.5MPa
لوله های قابل اجرا تراکم یکنواخت جرم فولاد خط لوله، فولاد ضد زنگ، چدن، لوله (پلاگین)، مس، پی وی سی، آلومینیوم، شیشه و فولاد، اجازه می دهد یک پوشش
کلاس حفاظت IP68 (کار آب را می توان حمله، عمق ≤3 متر)
لوله مستقیم نقطه نصب و راه اندازی سنسور باید ملاقات: بالادست 10D، 5D پایین دست، به دور از خروجی پمپ 30D (D اشاره به قطر)
برای قطر خط استاندارد نوع S1 (مغناطیسی) DN15-100mm
خط استاندارد نوع M1 (مغناطیسی) DN50-700mm
خط استاندارد نوع L1
DN300-6000mm
DN80-6000mm DN10-1000mm
(نگاه کنید به جدول اندازه لوله)

سه، ZRN-100 فلومتر التراسونیک کامپیوتر میزبان

1,

دستی (H) قابل حمل (P) پانل استاندارد نصب (FS)
استاندارد دیواری (F1) انفجار دیواری (F2) شبکه دیواری (FN)

2، ویژگی های میزبان

اصل ولتاژ پایین، چند پالس ساعت اولتراسونیک اصل تفاوت، دو و متعادل فرستنده سیگنال دیفرانسیل
صحت بهتر از ± 1٪ تکرار بهتر از ± 0.5٪ دوره اندازه گیری 500ms
نمایش کامل چینی ها دارای نور پس زمینه LCD جریان لحظه و مثبت و منفی، جریان خالص تجمعی، سرعت، زمان، ورودی آنالوگ و داده های دیگر
تابع مثبت و منفی دو طرفه اندازه گیری، اندازه گیری مثبت و منفی، جریان خالص تجمعی
64 روز قبل از حافظه خودکار، از 64 ماه اول سال، 5 سال اول جریان تجمعی
حافظه خودکار 64 بار قبل از قدرت و قدرت خاموش زمان و جریان، می تواند دستی یا خودکار و حجم فیل، در نتیجه کاهش تلفات جریان
آیا وضعیت کار حافظه خودکار 64 روز قبل از متر جریان طبیعی
رابط داده: کارخانه پیکربندی شده برای RS-232 حالت، پس از RS-232 اختیاری / RS-485 تبدیل می توان به تغییر RS-485 حالت دسته ای برنامه ریزی (کمی) کنترل
مجهز به مدول GPRS / GSM را قادر می سازد نظارت از راه دور (FN نوع شبکه)
سیگنال خروجی جریان خروجی: 4-20mA و یا 0-20mA، امپدانس 0-1K، دقت ± 0.1٪
خروجی اکتبر: جریان و یا حرارت پالس یا تجمعی جریان لحظه سیگنال فرکانس مثبت، منفی و خالص (1-9999Hz اختیاری)
رله: خروجی از نزدیک به 20 نوع از سیگنال اصلی (مانند هیچ سیگنال، جریان معکوس، و غیره)
صدای زنگ: زنگ زنگ با توجه به تنظیمات برای تلفن های موبایل (مانند میزان ترافیک، بیش از حد)
سیگنال ورودی شما می توانید 5 آنالوگ AI1 سیگنال قدرت، AI2 (مانند دما، فشار، سطح و سیگنال های دیگر) تابع سیگنال اندازه گیری درجه حرارت ورودی را قادر می سازد گرما را وارد کنید. ..AI5
کلاس حفاظت IP65
سطح ضد شورش بدینوسیله | | BT4
درجه حرارت -30 ° C ~ 80 ° C
قدرت 2W (انواع مشابه داخلی از مدل ها در حداقل مصرف برق)
منبع تغذیه AC220V، DC8 ~ 36V و یا AC7 ~ 30V (برای جلوگیری از تقسیم قدرت با درایو، اگر غیر قابل اجتناب، لطفا با من تماس بگیرید، نصب و راه اندازی فیلتر برگزار خواهد شد)
کابل های ویژه SEYV75-2 اختصاص داده شده محافظ کابل می تواند بر اساس یک منبع تنها از دخالت تا 500 متر (بیش از این طول با تولید کنندگان) افزایش یافته است، و کاربر باید با توجه به یک کابل و ولتاژ بالا موازی کابل پرداخت، سعی کنید برای جلوگیری اینورتر.

چهارم، ZRN-100 سری فلومتر التراسونیک انتخاب
1، ZRN-100B پلاگین در فلومتر التراسونیک : دستگاه حفاری ویژه را می توان بدون توقف نصب و راه اندازی معمولا اندازه گیری تک، به منظور بهبود دقت اندازه گیری، انتخاب از سه کانال.
2، ZRN-100 و لوله مرحله فلومتر التراسونیک : نیاز به برش لوله کشی نصب و راه اندازی، اما تعطیل نمی کردن پس از تعمیر و نگهداری را می توان در تک یا سه کانال سنسور استفاده می شود.
3، ZRN-100F گیره در فلومتر التراسونیک : قادر به کامل اندازه گیری ثابت و تلفن همراه با استفاده عامل خاص جفت (دمای اتاق قابل درمان لاستیک سیلیکون و یا درجه حرارت بالا با زنجیره بلند چربی پلیمر) به نصب، نصب و راه اندازی خط لوله آسیب نمی زند.
4، قابل حمل ZRN-100P فلومتر التراسونیک : استفاده قابل حمل، ساخته شده در باتری لیتیوم قابل شارژ، مناسب برای اندازه گیری های تلفن همراه، در ارتباط با یک سنسور مغناطیسی.
5، ZRN-100H دستی فلومتر التراسونیک : اندازه کوچک، وزن سبک، ساخته شده در باتری لیتیوم قابل شارژ، استفاده دستی، در ارتباط با یک سنسور مغناطیسی.
6، ZRN-100FN ضد انفجار نوع فلومتر التراسونیک: برای اندازه گیری جریان خطرناک مایع ضد انفجار و ذاتا ایمن تبدیل نوع ضد انفجار است که، سنسور ذاتا امن است.
7، جریان سیستم های اندازه گیری: اندازه گیری اولتراسونیک توسط بیش از یک ایستگاه استاد و سیستم های اندازه گیری متمرکز خط لوله های متعدد.
8، کالریمتر مافوق صوت: مورد استفاده برای اندازه گیری دمای سیستم گرمایش.
9، باطری اندازه گیری اولتراسونیک: استفاده از یک باطری لیتیوم یکپارچه فلومتر اولتراسونیک مناسب برای مناسبت بدون برق تامین است، می توانید یک باتری به مدت ده سال با انواع توابع اندازه گیری استفاده کنید.
لوله های مرحله مبدل فلومتر اولتراسونیک و اندازه گیری لوله های یک، برای حل یک مشکل در خارج از اندازه گیری های ارسال شده در اندازه گیری و دقت بالاتر از دیگر فلومتر اولتراسونیک، بلکه در هزینه خارج - متصل مافوق صوت این مزیت همچنان به جریان نصب و راه اندازی متر، نصب و راه اندازی خط لوله نیاز به برش مبدل است.
(3) پلاگین در
پلاگین در جریان سنج اولتراسونیک متوسط ​​بین دو بالا در نصب و راه اندازی می توانید همچنان به جریان، استفاده از ابزارهای تخصصی در حفاری لوله های آب، مبدل به خط لوله قرار داده، نصب و راه اندازی کامل است. از آنجا که مبدل در خط لوله، انتقال سیگنال آن، تنها پس از متوسط ​​اندازه گیری، و نه از طریق دیوار و پوشش پذیرفته شده است، به طوری که کیفیت اندازه گیری نشده است و محدودیت مواد پوشش لوله.
3 انتخاب فلومتر اولتراسونیک
فلومتر التراسونیک علاوه بر این انواع، در سال های اخیر و ظهور مدارهای دیجیتال با استفاده از اندازه گیری دیجیتال مافوق صوت، مبدل و تبدیل به کار با اندازه گیری یکپارچه مافوق صوت، و غیره. چهره انواع متعددی از فلومتر اولتراسونیک کاربر نیاز به یک انتخاب معقول و منطقی به وضعیت واقعی و اندازه گیری.
3.1 مافوق صوت داپلر
تنها می توان مورد استفاده برای اندازه گیری سیگنال اولتراسوند منعکس حاوی ذرات مناسب و یا حباب از مایع، مانند تولید گازهای گلخانه ای مایع گیاهی، فاضلاب درمان نشده، محتوای مجله و مایع روند گیاهی پایدار، و غیره لازم به ذکر است که رسانه نیازهای دقیق تر اندازه گیری، که نمی تواند آب پاک است، در حالی که محتوای بند باید نسبتا پایدار باشد قبل از آنها می تواند به درستی اندازه گیری و ابزار از تولید کنندگان مختلف برای تست عملکرد و الزامات تولید کنندگان یکسان نیست را انتخاب کنید. این نوع فلومتر اولتراسونیک است که، به دانستن آنچه که متوسط ​​اندازه گیری شده، بلکه برای عملکرد فلومتر اولتراسونیک انتخاب، دقت و متوسط ​​اندازه گیری نیاز به یک درک عمیق تر.
3.2 قابل حمل اندازه گیری اولتراسونیک
اقدام موقتی مناسب، به طور عمده برای اجرای دولت های دیگر کنتور در لوله های اثبات نصب شده است، که در آن زمان آزمون تعادل جریان سیال بود، چک کردن خط لوله در یک منطقه، و غیره اگر شما یک نصب ثابت را ندارد، و برای این منظور، انتخاب فلومتر التراسونیک قابل حمل هر دو راحت و مقرون به صرفه است.