[کنترل دسترسی / سیستم های مدار بسته] - [های مدار بسته کنترل / حفاظت] - [دیگر کنترل های مدار بسته / حفاظت]

خط اسکن دوربین های هند

خط اسکن دوربین های هند
  • خط اسکن دوربین های هند
کد محصول: 12250000001
قیمت واحد: قیمت قابل مذاکره
قیمت واحد:
حداقل سفارش:
سایر اطلاعات:
بازدید از فروشگاه من

دوربین های خط اسکن (هند)

BalaJiMicroTechnologies دارای تخصص بسیار قوی در ارائه آن customer'sdedicated توقف راه حل برای همه نیازهای دوربین های خود را در برنامه خط ScanImaging.


Speakingabout خط اسکن دوربین دوربین در محدوده گسترده ofspecifications در دسترس هستند:

Ourstandard مشخصات دوربین های شامل:

oنوع دوربین: دوربین های اسکن Lne

oResolutionrange: 512 به 8K

oنوع ImageSensor است: بر اساس دوربین CCD یا CMOS

oInterfaceoptions: GigE / CameraLink

oنسخه: Colouror تک رنگ

oمکانیکی: سطح صفحه Housingor


اسکن OurLine دوربین های CCD در قالب خط به طور گسترده ای مورد استفاده در حرکت سریع بازرسی سرعت andHigh مانند غذا مرتب سازی برنامه های کاربردی و کاغذ و بازرسی های وب، کاشی و سرامیک، چوب، چاپ بازرسی و غیره. BalaJi MicroTechnologies veryactive و تخصص قوی به ارمغان می آورد برای همه خط اسکن برنامه های کاربردی.


CustomCameras: بخش R & D قوی ما تجربه منحصر به فرد و expertisebuilt در طول سال به ارائه خدمات تحقیق و توسعه به تصویر solvecomplex مشکلات می پردازش و ساخت basedsolutions بینایی ماشین های نوآورانه برای برنامه های کاربردی نصب شده است. ما با یکی از بهترین LineScan حسگر تصویر CCD در دسترس از Truesense تصویربرداری Inc. (KodakUSA سابق) که شریک عمده ما در چشم انداز فناوری پشتیبان هستند.


برای MOREDETAILS، لطفا وب سایت:

http: / / www.balaji-microtechnologies.com/ line_scan_camera.html


در باره ما


BalaJi MicroTechnologies در هند underIndian قانون شرکت های 1955 ثبت شده است. ما تامین مالی خود و شرکت سهامی خاص. ماهستندبه بخشي از'B.B.GROUP شرکت'.


' ما بینایی ماشین ارائه دهنده راه حل هستند و به عنوان برتر شناخته شده طراح و تامین کننده پیشرو سیستم های بالا performanceimaging و دیگر اجزای تصویربرداری برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی. علاقه اصلی شرکت ما نهفته است در امنیت / نظارت صنعتی / machinevision و پزشکی تصویربرداری دامنه.'


BalaJi MicroTechnologies رشد فوق العاده ای در طول سال دیده می شود و به عنوان یکی از برجسته و مجرب machinevision ارائه راه حل در هند به رسمیت شناسد. در حال حاضر بسیار با استعداد و skilledmultidisciplinary تیم از مهندسین با تجربه و تخصص در ماشین visionapplications و سخت افزار و سابقه از ارائه راه حل های مشکلات فنی forchallenging. ما همچنین مشتریان ما با ما largeportfolio CCD تهیه / CMOS حسگر تصویر, دوربین, لنز و فیلتر، و دیگر لوازم جانبی همراه نوری است که مورد نیاز برای ساخت completesystems است.


Specializedin CCD هستیم / CMOS دوربین های دیجیتال دوربین های یواس بی، دوربین های هوشمند، دوربین های صنعتی CustomCamera توسعه FrameGrabbers، CCD / تصویر CMOS سنسور، ماشین Visioncameras و دوربین های 3d، علمی و ستاره شناسی دوربین, دوربین های CameraLink، GigECameras، دوربین های رادیوگرافی دیجیتال دوربین های میکروسکوپ، اشعه ایکس و پزشكي دوربین های تصویر برداری و غیره.


ما corporatewebsite شرکت: http: / / www.balaji-microtechnologies.com/


ما همچنین به ما وب سایت دیگر مرتبط به عنوان:


-http: / / www.balaji-imaging-solutions.in/

-ماشین ویژن india.in